Vi använder cookies för att ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats.

Läs mer
Jag förstår

Kontakta Moa-Lina

Välkommen att ta kontakt med oss!

Föreningens mailadress är ostergotland@brostcancerforbundet.se

Om ni vill kontakta alla i styrelsen är mailadressen styrelsen@moa-lina.se

Styrelsen - Bröstcancerföreningen Moa-Lina Östergötland

Ulla-Karin Svensson

Ordförande

070-319 21 48

ordf@moa-lina.se

Britt-Marie Samuelsson

Vice ordförande

073-161 16 09

vice_ordf@moa-lina.se

Anita Aktanius

Sekreterare

076-130 07 59

sekr@moa-lina.se

Clary Lindman

Medlemsansv. / Ledamot

070-374 73 65

medl_ansv@moa-lina.se

Helene Lindén

Kassör

073-060 25 55

kassor@moa-lina.se

Kersti Haraldsson

Ledamot

070-842 53 12

kersti@moa-lina.se

Sofia Weineholm

Suppleant

070-835 98 70

sofia@moa-lina.se

Amie Fahlander

Suppleant /vice sekreterare

073-751 23 07

amie@moa-lina.se

Marie Johansson

Suppleant

079-303 64 05

marie@moa-lina.se

Kristin Pallman

Suppleant

070-731 83 99

kristin@moa-lina.se

Elizabeth Åkesson

Adjungerad

070-550 82 98

elizabeth@moa-lina.se

Aktiviteter

Aktiviteter

Bli medlem

Bli medlem