Vi använder cookies för att ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats.

Läs mer
Jag förstår

Kontakta Moa-Lina

Välkommen att ta kontakt med oss!

Föreningens mailadress är ostergotland@brostcancerforbundet.se

Om ni vill kontakta alla i styrelsen är mailadressen styrelsen@moa-lina.se

Styrelsen - Bröstcancerföreningen Moa-Lina Östergötland

Ulla-Karin Svensson

Ordförande

070-319 21 48

ordf@moa-lina.se

Kristin Pallman

Vice ordförande

070-731 83 99

vice_ordf@moa-lina.se

Eva Vollmer

Sekreterare / Ledamot

073-590 91 12

sekr@moa-lina.se

Amie Fahlander

Vice sekreterare / Ledamot

073-751 23 07

amie@moa-lina.se

Annelie Åsberg

Kassör / Ledamot

070-564 05 21

kassor@moa-lina.se

Charlotte Nydahl

Medl.ansv. / Ledamot

073-324 98 28

medl_ansv@moa-lina.se

Kersti Haraldsson

Ledamot

070-842 53 12

kersti@moa-lina.se

Marie Johansson

Ledamot

079-303 64 05

marie@moa-lina.se

Elizabeth Åkesson

Suppleant

070-550 82 98

elizabeth@moa-lina.se

Sofia Weineholm

Suppleant

sofia@moa-lina.se

Monica Jonsson

Suppleant

070-996 86 93

monica@moa-lina.se

Aktiviteter

Aktiviteter

Bli medlem

Bli medlem